nl
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

0

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

Onze verkooppunten


+ The Netherlands


Brainy Days Jacob van Lennepkade - Amsterdam www.brainydays.nl
Kek Delft Voldersgracht 27 - Delft www.kekdelft.nl
Kaky Citadel 30 - Almere www.kaky.nl
Buro E550 Korte Tiendeweg 18 - Gouda www.e550.nl
Holtbar Oude kijk in 't Jatstraat 20 - Groningen www.holtbar.nl
Bleshyou van Broeckhuysenstraat 20 - Nijmegen www.bleshyou.nl
De Balkonie Jan Evertsenstraat 90 - Amsterdam www.debalkonie.nl
Lievelings Londensekaai 1 - Middelburg www.lieve-lings.nl
Wildernis Bilderdijkstraat 165-F - Amsterdam www.wildernisamsterdam.nl
Holy Cow Grote overstraat 49 - Deventer www.holycowshop.nl
Minguz Kleine Houtstraat 13A - Haarlem www.minguz.nl
Of All Places Magdalenenstraat 6A - Alkmaar www.of-allplaces.nl
Joelle Boers Studio Salmstraat 92A - Geleen www.joelleboers.com
Bold. Korte Heezenstraat 12 - Doetinchem www.boldbrands.nl
Greennest Gallery Dijkgracht 6 - Amsterdam www.greennest.nl
Binn Wonen Zuiderweg 3 - Tolbert www.binnwonen.nl
De Wereld van Jansje Grote Houtstraat 45 - Haarlem www.jansje.nl
Bydaan Bomstraat 4 - Noordwijk www.bydaanfashion.nl​
Van Elles Rozegaarde 77 - Rijssen www.vanelles.nl
Towntje Hekelstraat 7 - Alkmaar www.towntje.nl
't Haasje Elandsstraat 121 - Amsterdam www.facebook.nl/haasamsterdam/​
Pand23 Princestraat 23 - Katwijk www.pand23katwijk.nl
The Otherist Leliegracht 6 - Amsterdam www.otherist.com
Vandaag concept store Drienerstraat 26 - Hengelo www.vandaagcs.nl
Uit Het Niets Scholstraat 301 - 's-Gravenhage www.uithetniets.com
Cromwell Road Loods 5 - Zaandam - Sliedrecht
Café Noir Achterbaan 40 - Huizen www.cafe-noir.nl
De Olmenhorst Lisserweg 481 - Lisserbroek www.olmenhorst.nl
Boho Amsterdam Waldenlaan 16 - Amsterdam www.bohoamsterdam.nl
Northbound Store Vos in Tuinstraat 2C - 's-Gravenhage www.northboundstore.com
Kunstuitleen Utrecht St. Jacobstraat 251 - Utrecht www.kunstuitleenutrecht.nl
Spot44 Nieuwstraat 44 - Breda www.spot44.nl
Co & Co Veemerktstraat 10 - Breda www.coencobreda.nl
Kreaz It Gruthof 2B - Makkum www.kreaz.nl
BLUR your life Mooierplein 18 - Amersfoort www.bluryourlife.com
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Xcuse Me www.xcuseme.nl
Dipty Wonen www.​shop.dipty.nl
Nouss www.noussconceptstore.com/nl/​
Design Lemonade www.designlemonade.com
Trendrecipe www.trendrecipe.com
Distelroos www.distelroos.nl
&Designshop www.en-designshop.com
Warehouse-11 www.warehouse-11.nl
Oh My! Studio www.ohmystudio.nl
VT wonen www.vtwonen.nl
Homeseeds www.homeseeds.nl
Luchtplantjes www.luchtplantjes.nl


+ Belgium


Soie Belle Koophandelstraat 36 - Lokeren www.soiebelle.be
Mayenne Nelen Sluizeken 28 - Gent www.mayenne-nelen.com
Oui Aldestraat 50 - Hasselt www.oui-shop.be
Mooddesign Sint-Pietersnieuwstraat 94 - Gent www.pietmoodshop.be
Oosterlinck Molenstraat 145 - Heist op den Berg www.oosterlinck.biz
Pascale Laffutte Callebeekstraat 88 - Hemiksem 
Livingdesign Industriepark 14/001 - Drongen www.livingdesign.be
Pure Lifestyle Oudstrijdersplein 9 - Ninove www.purelifestyle.be
Lots of Lilli Astridlaan 5 - Assebroek www.lotsoflilli.be
Rewind Riemstraat 27 - Antwerpen www.rewinddesign.be
Hei Shop and Tea Chaussée de Charleroi 168 - Brussel www.heishoptea.com​
So Sophie Wandelingstraat - Leuven www.sosophie.be
Thelma Coffee & Design Vaartstraat 12 - Leuven
Waanzinning Gedroomd Boudewijn Lippensstraat 13 - Maldegem www.waanzinniggedroomd.be
Simple Design Vismarkt 2/4 - Mechelen www.simple-design.be
Cactus Pop-up-store Rue de Bruxelles 122 - Awans
Sit On Design Rue Auguste Donnay 27 - Luik www.sitondesign.com
Yellow Lemon Tree Kattestraat 69 - Aalst www.yellowlemontree.be
Animaux Speciaux​ Mechelsestraat 73 - Leuven www.animauxspeciaux.be
Droom​ Bredabaan 513 - Merksem www.droom-winkel.be
Kleine Viking​ Putsesteenweg 29 - Bonheiden www.kleineviking.be
Juttu Meir 19 - Antwerpen www.juttu.be​
Le comptoir des Createurs Rue des combattants 3 - La Hulpe www.lecomptoirdescreateurs.be
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Phyt www.phytplants.com
Zweuds www.zweuds.be
Finn Concepts www.finnconcepts.com
Brown Paper Bag www.brownpaperbag.be
Rudolph www.selectedbyrudolph.com
Living Lounge www.living-lounge.be


+ France


Oxygen Montpellier www.boutiqueoxygen.com/fr/
Ikebanart 49 rue Lucien Sampaix - Paris www.ikebanart.com
L'interprète 15 rue St Ursule - Toulouse www.linterprete-toulouse.com
Le Bon Marché 24 rue de Sèvres - Paris www.lebonmarche.com


+ Germany


Formradar Mannheim www.formradar.de
COB Rüttenscheider Strasse 34B - Essen www.cob-essen.com
Unterhaltung Schillingstrasse 27A - Dortmund www.unterhaltung-lieblingsstuecke.de
Unser Onkel Nelkenstr. 17 - Karlsruhe / Lindenstr. 11 - Koln www.unseronkel.com
Kleidsam Neusser Strasse 123 - Düsseldorf www.kleidsam.eu
Café Kleidsam Kilianstrasse 55 - Paderborn www.cafe-kleidsam.de
Winkel van SInkel Wexstrasse 28 - Hamburg www.winkelvansinkel.de
LIV Lutterothstrasse 8 - Hamburg www.livhamburg.de
Büro Forum Edith-Stein Strasse 3 Würzburg www.bueroforum.net
Aroma Kaffeebar Pestalozzi 24 - München www.aromakaffeebar.com
Designwe.love Schiller Strasse 22 - Weimar www.designwe.love
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Till-herba caeli www.tillairplant.com


+ Other parts of the world


Na-taschen Martastrasse 114 - Zürich www.na-taschen.ch
Air Plant Decor 29A Mary Street - Hawthorn - Australia www.airplantdecor.com.au
Huone ett Rum Tarutie 6 - Kirkkonummi - Finland www.huoneettrum.fi
Babushkaboutique Plesiceva 37 - Slovenia babushkaboutique.com
Figo Home Bristol - UK www.figohome.co.uk
Emma Ahertajantie 5 - Tapiola - Finland www.emma.museum
Fünf Erzherzog Rainer Ring 5 -Baden - Austria www.fuenf-baden.at
Wohnkram Linzer Bundesstrasse 39 - Salzburg - Austria www.wohnkram.at



Wholesale


Heb jij een leuke winkel of webshop en wil je graag de producten van DraadZaken verkopen? Dat vinden we natuurlijk super leuk! Neem contact op met Sonja Lynch via wholesale@draadzaken.nl en vraag naar de mogelijkheden en onze inkoop- en verkoopvoorwaarden.

 

DraadZaken gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
© 2016 DraadZaken